EN

ZE SVĚTA LAKTOS

Rekonstrukce tavírny

V současné době dokončujeme rekonstrukci tavírny ve výrobním závodu v Krásné Hoře nad Vltavou. V rámci přestavby byla pořízena moderní zařízení na výrobu tavených a termizovaných
mlékárenských výrobků.

Značka kvality KLASA

Náš výrobek Allami byl v srpnu 2018 oceněn značkou kvality KLASA. Byli jsme jedním z 11 výrobců, kteří převzali své certifikáty Klasa na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích.

Allami – sýr na grilování

Přírodní polotvrdý plnotučný pařený sýr Allami je unikátním produktem na trhu s mléčnými výrobky. Vyrábíme ho v nově otevřené mlékárně v Krásné Hoře nad Vltavou. Nadstandardní kvalita výrobku je dána technologií výroby, která je jediná v České republice se značným podílem ruční práce. K výrobě se používá výhradně mléko českého původu. Výrobek je jedinečný neroztékavostí při tepelné úpravě a dlouhodobým čerstvým vzhledem. Je vhodný zejména na grilování. V současné době vyvážíme Allami do Holadska, Švédska, Anglie, Německa a Rakouska. Výrobek budeme prezentovat na mezinárodním potravinářském veletrhu SIAL v Paříži, který se koná 21. – 25. října 2018.